Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 25.06.2017 23:36:06

Chovatelská stanice -RUSKÁ BAREVNÁ BOLONKA

ČÍM KRMÍME

BlueBoard.cz Button 88x31 px

 

 


 

Krmiva pro naše štěňátka a pejsky se snažíme obmněňovat, nebo kombinovat. V současné době krmíme značkou NUTRAM a HILL´S

Krmiva střídáme a kombinujeme z toho důvodu, aby štěňátka nebyla závislá na jedné značce. Stalo se nám totiž že jsme nesehnali krmivo, na které byla naše fenečka zvyklá a ta potom týden odmítala nové granulky od jiné značky. Kombinováním různých druhů se tomuto snažíme předcházet. Také štěňátka, které od nás odcházejí do nových rodin dostávají na cestu balík granulek, na které jsou zvyklá a je na jejich nových páníčcích na jaké krmivo přejdou!

http://www.mujpes.cz/  internetová prodejna chovatelských potřeb

Růstová psí kompletní směs je sestavena tak, aby udržovala nutriční požadavky rostoucího štěněte od odstavu až do dospělosti ( 12 - 18 měsíců v závislosti na plemeni). Krmivo splňuje také nutriční požadavky gravidních a laktujících fen. Výrobce vyzdvihuje obsah Docosahexaeonic acid z přírodního zdroje - jedné z Omega-3 mastných kyselin, která je nezbytně důležitá pro rozvoj mozku a zraku.
Expedujeme do 2 pracovních dnů!
7,5kg
Cena: 914
 
Procento bílkovin: 27.20 %
Procento tuku: 17.90 %
Druh obilniny: kukuřice, rýže
Zdroj živočišných bílkovin: drůbež
Zdroj minerálních látek: anorganický
Způsob konzervace: směs tokoferolů přírodního původu
Věková kategorie: štěňata malých a trpasličích plemen, březí a kojící feny těchto plemen
Suroviny: kukuřičná mouka, mleté drůbeží vedlejší produkty, sójová mouka, živočišný tuk, rýže, přírodní aroma, rostlinný olej, vitamíny a minerály
Záv. dekl. znaky: vlhkost 7.5%, Nl 272g/kg, tuk 179g/kg, vláknina 32g/kg, popel 81g
Další: Ca 13.4g/kg, P 11g/kg, Na 4.8g/kg, vit A 10 370m.j., vit D3 475m.j., vit E 600mg
Dávkování: 0.5kg 30-40g, 1kg 60 - 60g, 3kg 85 - 100g, 5kg 130-160g, 10kg 275-300g, 15kg 350-450g, dávkování je jen orientační, na obalu krmiva v cizojazyčném překladu je tabulka rozdělená podle hmotnosti a věku štěte
Zdroj informace: obal krmiva, české etiketa
Kompletní krmivo pro štěňata malých a středních plemen obsahující čerstvé kuřecí maso a výtažek z Yuccy schidigery, který snižuje zápach z výkalů a zároveň snižuje možnost výskytu trávících problémů. Pro stabilizaci střevní mikroflóry výtažek z čekanky. Stopové prvky jsou ve vysoce využitelné formě bioplexů.

Metabolizovatelná energie ME 3 720kcal/kg
 
15kg
Cena: 1070
Procento bílkovin: 28.00 %
Procento tuku: 18.00 %
Druh obilniny: rýže, kukuřice
Zdroj živočišných bílkovin: drůbež, vejce
Zdroj minerálních látek: anorganický, chelátová forma stopových prvků
Způsob konzervace: vit.E
Věková kategorie: štěňata malých a středních plemen
Suroviny: moučka z kuřecího masa, rýže, kukuřice, kuřecí tuk, rybí tuk (zdroj DHA), obilný lepek, řepná vláknina, kuřecí maso, kuřecí droby, sušená vejce, lecitin, sušená syrovátka, exrakt z yuccy schidigery, výtažek z čekanky (FOS), extrakt z měsíčku lékařského, vitamíny a minerály
Záv. dekl. znaky: vlhkost 10%, Nl 280g, tuk 180g, vláknina 30g, popel 80g
Další: Ca 17g, P 12g, vit A 12 000m.j., vit D3 1 200m.j., vit E 125mg, Na 3.8g/kg
Dávkování: na 10 kg živé hmotnosti štěněte 100 - 200g na den
Zdroj informace: info materiály
                                                                                                                                                                                                              
                                                       
 
V minulosti to byla krmiva:
 
Kompletní vyvážené krmivo s garancí vyváženého růstu od štěněte po mladého psa. S čekankou a řepnou vlákninou, která působí přiznivě na stabilizaci střevní mikroflóry
 
Pro štěňata malých plemen ( v dospělosti 2,5 - 10 kg) od 1 do 12 měsíce věku.Krmivo je vhodné také pro laktující a březí feny. Obsahuje vysoce kvalitní živočišný protein ve vyváženém poměru s energií vhodné pro psy s nízkým obsahem žaludku a vysokými energetickými nároky.Lutein, beta karoten a vit.E podporují imunitní systém, neobvyklé je použití čiroku jako zdroje karbohydrátů, Omega 3 a Omega 6 mastná kyselina je udávaná v poměru 5-10 : 1. Část zdroje vlákniny je z řepy, v surovinách najdeme také lněné semínko a měsíčkový extrakt.
Plnohodnotné a kompletní krmivo s vysokou stravitelností, dlouhodobě zavedené a ověřené stovkami chovatelů. Vhodné podle doporučení výrobce krom štěňat malých a středních plemen (do 25kg hmotnosti v dospělosti) také pro březí a kojící feny a malá plemena psů. Krmivo je na drůbežím základě, zdrojem kyseliny linoleové a omega 6-mastných kyselin je kuřecí tuk.
Kompletní krmivo pro štěňata v období od 2 do 10 měsíce věku a březí a kojící feny těchto plemen, která je sestavena s ohledem a respektem vůči jejich živému temperamentu . Řada krmiv MINI je určena pro psy, jejichž tělesná hmotnost v dospělosti nepřesáhne 12kg. Kombinace více zdrojů živočišných bílkovin spolu s vyrovnaným přísunem energie a přirozených zdrojů vitamínů a DHA kyseliny pro vývoj mozkových buněk a zraku dává záruku optimálního vývoje zvířete. S lososovým olejem a vysoce dostupnou formou stopových prvků v chelátové formě. Vysokou chutnost podporuje přídavek čerstvého masa a játrový obal na povrchu granulí. S obsahem luteinu s ochrannými účinky pro organismus, s chmelovým výtažkem na podporu trávení. Receptury řady Mini jsou si velmi blízké. Umožňuje se tím vzájemný bezproblémový přechod mezi jednotlivými, energeticky různě bohatými krmivy ucelené řady.
Pro štěňata v dospělosti vážící od 1 do 10kg do věku 10 měsíců. Bohatý na energii, vysoce stravitelný, obsahuje frukto - oligosacharidy pro rovnováhu střevní mikroflóry. Granule jsou velikostí uzpůsobeny velikosti štěněte malého psa.

Krmivo pro štěňata od nejmenšího věku až do dovršení 12 měsíců jejich stáří. Výborné též pro březí a kojící feny. Základní surovinou je kvalitní drůbeží maso v kombinaci s kvalitním drůbežím tukem. Krmivo je konzervováno přírodními látkami, 100% garantuje deklarované použití surovin. Stopové prvky jsou v chelátové formě, krmivo obsahuje lněné semínko.

 

NUTRA NUGGETS PUPPY 15kg + 3kg GRATIS 

Nutra Nuggets Puppy přesně připraveno tak, aby Vaše štěně nebo březí/kojící fena dostávala správné množství klíčových výživných látek pro podporu růstu a udržení zdraví.

Bílkoviny 31%, tuk 20%, vláknina 3%, popel 6,5%, vlhkost 10%, vitamín A 11500 m.j., vitamín D 900 m.j., vitamín E 90 mg, Omega-3 5 g, Omega-6 33 g.

Cena: 1084,00 Kč vč. DPH 5 %

 

http://www.nakrmho.cz

http://www.granulky-domu.cz

http://www.nejkrmiva.cz

http://www.vseprochovatele.cz

http://www.dobrakrmiva.cz

TOPlist